...antyodorowe

BIOLOGICZNE SASZETKI ANTYODOROWE bioExpert® do pojemników na odpadki i koszy na śmieci

Pierwszy na polskim rynku, biologiczny preparat do domowego użytku, skutecznie usuwający nieprzyjemne zapachy powstające w czasie składowania odpadków.  

Proponujemy wygodną w użytkowaniu formę saszetek. Wystarczy w prosty sposób umieścić saszetkę na spodzie pojemnika na śmieci lub kosza. Saszetki to jedyny preparat przeznaczony do neutralizacji zapachów, który zawiera aktywne bakterie. Specjalnie dobrane mikroorganizmy skutecznie, ekologicznie i w sposób naturalny – rozkładają substancje powodujące przykre zapachy. 
więcej ››

 

BIOLOGICZNE SASZETKI ANTYODOROWE bioExpert® do pomieszczeń neutralizujące nieprzyjemne zapachy

Preparat biologiczny -  zawiera wyłącznie naturalne, wyselekcjonowane, bezpieczne bakterie (nie mniej niż miliard w 1 saszetce) oraz olejki eteryczne. Specjalnie dobrane mikroorganizmy skutecznie, ekologicznie i w sposób naturalny rozkładają substancje powodujące przykre zapachy.
Preparat stosoujemy wszędzie tam, gdzie powstają nieprzyjemne zapachy: piwnice, schowki,  korytarze, toalety, szatnie, stołówki, kuchnie, magazyny, zakłady produkcyjne, hotele, pensjonaty,  domki letniskowe, przyczepy samochodowe, jachty, pojazdy, strychy, pawlacze itp.
więcej ››

 

bluExpert®ODORSTOP, płynny koncentrat antyodorowy

bluExpert® ODOR STOP jest płynnym preparatem antyodorowym zawierającym naturalne i syntetyczne składniki, które reagują z najbardziej uciążliwymi związkami odorowymi zawierającymi siarkę i azot np. pochodzącymi z kanalizacji, odpadków, itp.

Preparat można stosować bezpośrednio w środowisku, w którym powstaje uciążliwość odorowa (ścieki, odpady stałe) w postaci stężonej lub w dużym rozcieńczeniu wodą na wiele sposobów:

- wlewać bezpośrednio do miejsca powstawania odoru
- opryskiwać powierzchnie odorogenne przy pomocy pompek lub dozowników
- zmywać nieprzyjemnie pachnące powierzchnie.
więcej ››

 

 

Żele antyodorowe "bluExpert® poleca" przeznaczone są do usuwania nieprzyjemnych zapachów wszędzie gdzie  one występują. To nowoczesna i efektywna metoda zdecydowanie przewyższająca tradycyjne  metody dezodoryzujące oparte na maskowaniu. 

Zalety stosowania żeli antyodorowych to wysoka skuteczność usuwania zapachów; aktywne działanie bez użycia wody; bez podłączenia do elektryczności; bardzo łatwa instalacja; niskie koszty eksploatacji; możliwość stosowania w niskich temperaturach i w  środowisku korozyjnym j; cicha praca 24/24 h przez cały rok. 
więcej ››