bioExpert Poleca...

„bioExpert Poleca” to linia unikalnych produktów dla domu i odrodu, których podstawowym składnikiem są bakterie wykorzystujące naturalne procesy biologicznego rozkładu zanieczyszczeń, bez wszechobecnej chemii. Preparaty te są niezwykle skuteczne, ekologiczne i ekonomiczne.

Mikroorganizmy wchodzące w skład linii produktów ze znakiem „bioExpert Poleca” są przyjazne dla środowiska, bezpieczne w użyciu, starannie wyselekcjonowane pod kątem ich aktywności w działaniu. O wyjątkowości tej linii produktów decyduje ich skład. Preparaty bioExpert zawierają bardzo dużą liczbę aktywnych bakterii saprofitycznych (cfu/g), co powoduje, że naprawdę są efektywne w działaniu. Wszystkie preparaty z tej linii mają odpowiednie atesty i certyfikaty potwierdzające ich unikatowy skład i bezpieczeństwo.

Mikroorganizmy w produktach bioExpert usuwają zanieczyszczenia szybko i dokładnie, mogą dla nas „pracować” dosłownie wszędzie. Rozkładają nieczystości w szambach, oczyszczają rury kanalizacyjne z zatykających je złogów, czyszczą urządzenia sanitarne, blaty kuchenne, usuwają plamy z dywanów i tkanin, oczyszczają powietrze z nieprzyjemnych zapachów, przyspieszają rozkład liści czy trawy w procesie ich kompostowania.

Linia preparatów bioExpert powstała stosunkowo niedawno, ale jej stworzenie wymagało wiedzy i doświadczenia, które firma bioArcus zdobywała przez 20 lat stosowania kultur bakteryjnych w przemyśle i oczyszczalniach ścieków. Pracujemy nad uzupełnieniem linii bioExpert o nowe produkty biologiczne do zastosowania w domu i ogrodzie. Zapewniamy o wyjątkowej jakości preparatów bioExpret.

Linia produktów "bioExpert Poleca" obejmuje:

Dodatkowe uwagi: żadne z wykorzystywanych w linii bakterii nie są genetycznie modyfikowane, każda partia produktów badana jest na obecność Salmonella, Pseudomonas i E. coli, żaden ze składników preparatów nie jest biocydem ani dezynfektantem.