Informacje o preparatach "bioExpert Poleca"

Zespół bioArcus pragnie nie tylko zaopatrywać Klientów w najlepsze produkty biologiczne do wspomagania oczyszczania ścieków w przydomowych oczyszczalniach, rozkładu wszelkich zanieczyszczeń organicznych, ale także chce zapewnić wsparcie techniczne w stosowaniu preparatów biologicznych w gospodarstwach domowych np. takich jak: tabletki biologiczne do szamb i kanalizacji czy biologiczne saszetki do śmietników.

Dbamy o Państwa całkowite bezpieczeństwo, nasze produkty posiadają odpowiedzenie certyfikaty jakości i nieszkodliwości. Bakterie, które „pracują” w naszych produktach są tymi samymi, z którymi codziennie stykamy się w naszym życiu z tą tylko różnicą, że te zawarte w produktach biologicznych z linii BIOEXPERT POLECA są starannie wyselekcjonowane pod względem ich przyszłej aktywności. Pragniemy, aby każdy nasz Klient miał świadomość czym są produkty mikrobiologiczne, jak je stosować, które wybrać żeby uzyskać maksymalny efekt, co mogą oczyszczać a czego nie.

Mówiąc o tym, chcemy by nasi Klienci wiedzieli, że wszystkie preparaty biologiczne (bez wyjątku) mają swoje ograniczenia w stosowaniu. Posiadamy w swojej ofercie około 20 różnych produktów. Mimo to zdarzają się niepowodzenia w uzyskiwaniu oczekiwanych wyników. Wynika to nie z naszych błędów tj. nieprawidłowo dobranych szczepów bakterii, ale z pominięcia faktu obecności czynników hamujących rozwój mikroorganizmów w oczyszczanym środowisku. W niesprzyjającym otoczeniu skuteczność działania bakterii może ulec znacznemu ograniczeniu.

Naszym celem jest jasne przedstawienie Klientom tego, co muszą wziąć pod uwagę podczas stosowania produktów biologicznych tj.:

więcej informacji..? > pobierz plik poniżej...