Przemysłowe żele antyodorowe

DZIAŁANIE ŻELI

Żel antyodorowy wydziela do otoczenia aktywne związki działające na cząsteczki odorowe. Jest to sucha metoda usuwania zapachów złowonnych, oznacza to, że aktywne odorowo związki są uwalniane za pomocą przepływającego powietrza, bez użycia jakichkolwiek dodatkowych urządzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu żeli można stworzyć barierę antyodorową, która będzie neutralizowała zapachy pochodzące z dużego obszaru np. składowiska odpadów.

 

POSTAĆ

Przemysłowe żele antyodorowe bioArcus są dostępne w postaci mat w różnych rozmiarach. Oferujemy żele przygotowane do zawieszenia np. w studzienkach kanalizacyjnych czy kominkach przepompowni a również żele do innych zastosowań. Dóbr jest uzależniony od zastosowanej technologii dyfuzji aktywnych związków zawartych w żelu antyodorowym.

 

 

ZASTOSOWANIE

Przemysłowe żele antyodorowe mogą być stosowane w wielu miejscach, w których powstają przykre zapachy, zarówno na powierzchniach otwartych jak w obiektach zamkniętych, np. wysypiska odpadów, kompostownie, sortownie odpadów, zakłady przemysłu chemicznego, spożywczego, tuczarnie zwierząt oraz takie miejsca jak np. restauracje, szpitale, hotele itp. Żele antyodorowe mogą być stosowane np. tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne.

ZALETY

Wysoka skuteczność usuwania zapachów; aktywne działanie bez użycia wody; bez podłączenia do elektryczności; bardzo łatwa instalacja; niskie koszty eksploatacji; możliwość stosowania w niskich temperaturach; w środowisku korozyjnym i w strefie wybuchowej; cicha praca 24/24 przez cały rok;

DOSTĘPNOŚĆ

Przemysłowe żele antyodorowe bioArcus są dostępne w naszym magazynie. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 h.

W każdym przypadku prosimy o skorzystanie z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów, którzy dobiorą dla Państwa najbardziej odpowiednie rozwiązanie.