bioExpert Poleca...

bioExpert® to linia unikalnych produktów dla domu i odrodu, których podstawowym składnikiem są bakterie wykorzystujące naturalne procesy biologicznego rozkładu zanieczyszczeń, bez wszechobecnej chemii. Preparaty te są niezwykle skuteczne, ekologiczne i ekonomiczne.

Mikroorganizmy wchodzące w skład linii produktów ze znakiem bioExpert® są przyjazne dla środowiska, bezpieczne w użyciu, starannie wyselekcjonowane pod kątem ich aktywności w działaniu. O wyjątkowości tej linii produktów decyduje ich skład. Preparaty bioExpert® zawierają bardzo dużą liczbę aktywnych bakterii saprofitycznych (cfu/g), co powoduje, że naprawdę są efektywne w działaniu. Wszystkie preparaty z tej linii mają odpowiednie atesty i certyfikaty potwierdzające ich unikatowy skład i bezpieczeństwo.

Mikroorganizmy w produktach bioExpert® usuwają zanieczyszczenia szybko i dokładnie, mogą dla nas „pracować” dosłownie wszędzie. Rozkładają nieczystości w szambach, oczyszczają rury kanalizacyjne z zatykających je złogów, czyszczą urządzenia sanitarne, blaty kuchenne, usuwają plamy z dywanów i tkanin, oczyszczają powietrze z nieprzyjemnych zapachów, przyspieszają rozkład liści czy trawy w procesie ich kompostowania.

Linia preparatów bioExpert® powstała stosunkowo niedawno, ale jej stworzenie wymagało wiedzy i doświadczenia, które firma bioArcus zdobywała przez ponad 25 lat stosowania kultur bakteryjnych w przemyśle i oczyszczalniach ścieków. Pracujemy nad uzupełnieniem linii bioExpert® o nowe produkty biologiczne do zastosowania w domu i ogrodzie. Zapewniamy o wyjątkowej jakości preparatów bioExpert®.

Linia produktów bioExpert® obejmuje:

  • Tabletki biologiczne oraz preparaty udrażniające i wspomagające pracę szamb, oczyszczalni przydomowych i kanalizacji 
  • Naturalne, ekologiczne środki czystości
  • OdorStop - płynne koncentraty antyodorowe
  • Preparaty biologiczne do ogrodu, w tym środki czyszczące do kostki brukowej, środek do czyszczenia oczek wodnych BluKlar oraz preparat do kompostowania

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe uwagi: żadne z wykorzystywanych w linii bakterii nie są genetycznie modyfikowane, każda partia produktów badana jest na obecność Salmonella, Pseudomonas i E. coli, żaden ze składników preparatów nie jest biocydem ani dezynfektantem.