Bariery antyodorowe

Prezentujemy jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych, lotnych związków. Bariera antyodorowa to mgła uwalniana na zdefiniowanym obszarze, która zawiera substancje bogate w związki neutralizujące odoranty. Właśnie z tego powodu znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Rozwiązanie antyodorowe oferowane przez bioArcus dostępne jest w kilku wariantach, aby jak najlepiej odpowiadać Państwa wymaganiom.

bariera antyodorowa

Skuteczne bariery antyodorowe

Oferowane przez nas złożone urządzenia, tworzą zautomatyzowany system, który może wydawać się skomplikowanym rozwiązaniem. W rzeczywistości stoją za nimi proste zasady działania. Dzięki procesom fizykochemicznym rozprzestrzeniające się powietrze jest pozbawione substancji powodujących uciążliwości zapachowe. Bariery antyodorowe bioArcus świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie i wydajne niwelowanie nieprzyjemnych zapachów bez znacznej ingerencji ze strony osoby obsługującej instalację.

Aktywne i pasywne rozwiązanie antyodorowe

Bardzo często bariera jest jedyną możliwość zwalczania nieprzyjemnego zapachu zarówno w otwartej przestrzeni, jak i zamkniętej kubaturze i o każdej porze roku. Warto tutaj zaznaczyć, że dostarczane przez nas produkty różnią się znacząco w zależności od swojej konstrukcji. Rozpylanie mgły czy oczyszczanie powietrza ultradźwiękami wymaga uruchomienia uprzednio zamontowanej instalacji. Inaczej wygląda sytuacja z rozwiązaniem antyodorowym, jakim są bariery żelowe od bioArcus. Wystarczy je zawiesić, aby zaczęły pochłaniać odory z otoczenia.

Praktyczne i niezawodne rozwiązania antyodorowe od bioArcus

Warto zapoznać się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo nowatorskie produkty do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Bariery antyodorowe z precyzyjnie zaplanowaną emisją dezodoryzujących środków można utworzyć poprzez zastosowanie urządzeń mobilnych, instalacji stacjonarnych lub rozmieszczenie antyodorowych mat żelowych. Jesteśmy przekonani, że każde rozwiązanie dostarczane przez bioArcus doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień już dziś!


Wybierz barierę z dostępnych rozwiązań:

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. *