Filtry biologiczne antyodorowe

Jeśli chcą Państwo nabyć wysokiej jakości filtr antyodorowy, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zamieściliśmy w niej najnowsze i sprawdzone technologie, w tym modele biologiczne. Są one przeznaczone do redukcji LZO oraz substancji organicznych w powietrzu.

Rozwiązania filtrujące dobieramy indywidualnie w zależności od specyfiki, źródła, składu oraz skali emisji substancji złowonnych. Dlatego dostarczane przez nas produkty są doskonale dopasowane do potrzeb każdego Klienta.


Oferujemy filtry antyodorowe skutecznie redukujące:

  • Odory
  • Przykrą woń ścieków zalegających np. w kanalizacji
  • Trujące związki chemiczne

Najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem jest filtracja na złożach biologicznych, czyli biofiltry. Ponadto dostępne są filtry antyodorowe ze złożami:

  • z węgla aktywnego
  • katalitycznymi
  • chemicznymi
kombinacje wymienionych złóż filtracyjnych oraz filtry jonowymienne.

Nasza oferta skierowana jest do ferm drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Ponadto proponowane rozwiązania idealnie sprawdzają się w oczyszczalniach i przepompowniach ścieków. Filtr biologiczny i antyodorowy sprawdzi się zarówno w przemyśle, jak i w biogazowniach. Czyli wszędzie tam, gdzie generowane są uciążliwe dla środowiska zapachy. W celu ich usunięcia serdecznie polecamy nasze produkty, które wykazują dużą skuteczność pod tym względem i są wysoko cenione przez klientów ze względu na swoje właściwości absorpcyjne.

Filtry antyodorowe dzielą się na następujące rodzaje:

  • jonowymienne - poza usuwaniem zapachów umożliwiają również ograniczenie wydatków na utrzymanie pożądanej temperatury we wnętrzu, gdzie znajdują się zwierzęta
  • węglowe i chemiczne - poza zapachami stosuje się je także do wyłapywania LZO, dlatego używa się ich w przemyśle
  • bio - antyodorowy filtr biologiczny tego rodzaju wykorzystuje działanie mikroorganizmów, które oprócz pochłaniania LZP i woni służą też do usuwania substancji organicznych z gazów złowonnych, takich jak siarkowodór czy amoniak.

Wybierz jedno z dostępnych rozwiązań filtrów biologicznych:

 
 

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. *