Dezodoryzacja i usuwanie odoru

Biologiczne oraz chemiczne środki do neutralizowania (dezodoryzacji) odorów z powietrza zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach

Preparaty do zamgławiania ekologiczną metodą (brak reakcji chemicznych) mokrej mgły mają postać wodnego roztworu koncentratu, który neutralizuje odory, adsorbuje pył zawieszony w powietrzu i likwiduje unos mikrobiologiczny w procesie reakcji fizykochemicznych. Do ich rozpylania służy zamgławiacz. W ich skład wchodzą naturalne, organiczne związki hydrofobowe i olejki eteryczne oraz syntetyczne związki, które wykazują reaktywność w stosunku do odorantów siarkowych, azotowych i węglowych.

Preparaty do zamgławiania powietrza złowonnego metodą suchej dezodoryzacji mają postać koncentratu i usuwają związki złowonne w procesie reakcji chemicznych. Ten rodzaj preparatów polecamy szczególnie tam, gdzie nie wskazane jest wprowadzanie dodatkowej wilgotności.

biolog

W zależności od stopnia intensywności uciążliwości zapachowej oraz składu chemicznego zanieczyszczonego powietrza dobiera się odpowiedni, dostosowany do potrzeb środek do zamgławiacza. Oferta obejmuje preparaty dedykowane do stosowane zarówno w otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętej kubaturze.

Oferujemy też bezzapachowe preparaty antyodorowe oparte na biosurfaktantach pochodzenia roślinnego, całkowicie naturalne oraz preparaty antyodorowe z jednoczesną kontrolą populacji np. much, zarówno larw owadów, jak i dorosłych form insektów.

preparat MONT BLANC

Preparaty do neutralizacji odorów w powietrzu stosuje się do:

  • Zamgławiania w barierach antyodorowych
  • Bezpośrednio do ścieków/osadów
  • Do zraszania wszelkich powierzchni, które emitują nieprzyjemny zapach

Preparaty do dezodoryzacji - skuteczny sposób na usunięcie odorów z powietrza

Odpowiednio dobrane preparaty do dezodoryzacji pozwalają na szybkie i skuteczne osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Zapewniają bezpieczeństwo powierzchniom, na których są stosowane, a także otaczającej przestrzeni. Dzięki nim możliwe jest pozbycie się nawet bardzo intensywnych odorów unoszących się w powietrzu, nawet w miejscach, gdzie przepływają ścieki. Ponieważ są proste w użyciu, z ich eksploatacją można sobie łatwo poradzić bez konieczności posiadania specjalistycznych umiejętności, tylko za pomocą zamgławiaczy.

Gdzie i kiedy warto sięgać po nasze preparaty? Dezodoryzacja to metoda polecana w przestrzeniach, w których w powietrzu unoszą się przykre zapachy generowane przez np. oczyszczalnie ścieków, zakłady utylizacji odpadów i inne uciążliwe zapachowo obiekty - można się ich skutecznie pozbyć za pomocą oferowanych środków. Wystarczy dobrać odpowiedni zamgławiacz i prawidłowo się nim posłużyć, żeby osiągnąć oczekiwane efekty.

Kluczowym aspektem z punktu widzenia efektywności i bezpieczeństwa działania naszych preparatów jest ich odpowiedni dobór pod kątem danej przestrzeni i określonych odorów. Zastanów się, jakie zapachy dominują w powietrzu i skąd podchodzą, a następnie pod tym kątem dobierz środek do zamgławiacza. Przekonaj się, że to najlepsza metoda na utrzymanie przyjemnej atmosfery w przestrzeni!


Preparaty do dezodoryzacji polecamy dla:

kategoria gospodarka odpadowa
kategoria biogazownie
kategoria zakłady utylizacyjne
kategoria oczyszczalnie ścieków
zakłady przetwórstwa i przemysłowe
kategoria kanalizacja

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. *