Dezodoryzacja i usuwanie odoru

Biologiczne oraz chemiczne środki do neutralizowania odorów zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach

Preparaty do zamgławiania ekologiczną metodą (brak reakcji chemicznych) mokrej mgły mają postać wodnego roztworu koncentratu, który neutralizuje odory, adsorbuje pył zawieszony i likwiduje unos mikrobiologiczny w procesie reakcji fizykochemicznych. W ich skład wchodzą naturalne, organiczne związki hydrofobowe i olejki eteryczne oraz syntetyczne związki, które wykazują reaktywność w stosunku do odorantów siarkowych, azotowych i węglowych.

Preparaty do zamgławiania metodą suchej dezodoryzacji mają postać koncentratu i usuwają związki złowonne w procesie reakcji chemicznych. Ten rodzaj preparatów polecamy szczególnie tam, gdzie nie wskazane jest wprowadzanie dodatkowej wilgotności.
biolog
W zależności od stopnia intensywności uciążliwości zapachowej oraz składu chemicznego zanieczyszczonego powietrza dobiera się odpowiedni, dostosowany do potrzeb środek. Oferta obejmuje preparaty dedykowane do stosowane zarówno w otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętej kubaturze.

Oferujemy też bezzapachowe preparaty antyodorowe oparte na biosurfaktantach pochodzenia roślinnego, całkowicie naturalne oraz preparaty antyodorowe z jednoczesną kontrolą populacji np. much, zarówno larw owadów, jak i dorosłych form insektów.
preparat MONT BLANC

Preparaty do neutralizacji odorów stosuje się do:

  • Zamgławiania w barierach
  • Bezpośrednio do ścieków/osadów
  • Do zraszania wszelkich powierzchni, które emitują nieprzyjemny zapach

Preparaty do dezodoryzacji polecamy dla:

kategoria gospodarka odpadowa
kategoria biogazownie
kategoria zakłady utylizacyjne
kategoria oczyszczalnie ścieków
zakłady przetwórstwa i przemysłowe
kategoria kanalizacja
close

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.