Filtry do oczyszczalni ścieków

Komunalne oczyszczalnie ścieków oraz oczyszczalnie przy zakładach przemysłowych poszukują rozwiązań, poprawiających skuteczność oczyszczania i redukujących niekorzystne oddziaływanie na środowisko. Jeśli należą Państwo do tej grupy Klientów, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą filtrów do oczyszczalni ścieków. Powstały one w najnowszej technologii, stąd są wydajne i bezpieczne dla otoczenia. Produkty te efektywnie likwidują brzydkie zapachy i pochłaniają LZO. W ten sposób aktywnie wspieramy działania na rzecz ochrony przyrody i zdrowia ludzi.

Zwiększamy także efektywność funkcjonowania obiektu stosując preparaty biologiczne. Skutecznie i szybko likwidujemy odory uciążliwe dla okolicznych mieszkańców i pracowników, unos mikrobiologiczny oraz zapylenie.

Zwiększanie efektywności działania oczyszczalni ścieków dzięki filtrom

Rozwój gospodarczy i społeczny miast i wsi sprawia, że coraz więcej zanieczyszczeń trafia do zakładów odpowiadających za ich uzdatnienie. Z myślą o tych podmiotach przygotowaliśmy dedykowane filtry do oczyszczalni ścieków i są to:

  • biofiltry
  • filtry węglowe
  • filtry chemiczne
oczyszczalnia ścieków

Ponadto oferujemy wysokiej jakości preparaty biologiczne hamujące rozwój niepożądanej flory bakteryjnej w osadach oraz redukujące uciążliwość zapachową. Istnieje możliwość wyprodukowania preparatu w celu rozwiązania konkretnego problemu w obiekcie.

Dzięki zaproponowanym zastosowaniom oczyszczalnie ścieków mogą liczyć na redukcję uciążliwości zapachowych.

Jeśli chcą Państwo zamówić filtr do oczyszczalni ścieków, to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze najlepszego modelu w korzystnej cenie.Proponowane rozwiązania dezodoryzacji dla oczyszczalni ścieków:

ikona urządzenia

Urządzenia:
stacjonarne
mobilne

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. *