Biofiltry do oczyszczania powietrza

Istnieje wiele sposobów biofiltracji wykorzystywanych do oczyszczania powietrza, które gwarantują wysoką wydajność i sprawne działanie. Wśród nich szczególnie warte uwagi są oferowane przez nas biofiltry o nowoczesnej budowie, dostępne w atrakcyjnej cenie. Szeroka gama urządzeń – od małych instalacji do kanalizacji aż po duże systemy filtrujące. Propozycje od bioArcus sprawdzą się zarówno do zaawansowanych instalacji, jak i studzienek. W każdej sytuacji gwarantują skuteczne niwelowanie nieprzyjemnych zapachów oraz licznych szkodliwych związków, które mogą powstawać w wyniku reakcji biologicznych i chemicznych.
złoże do biofiltra

Jak działają biofiltry?

Z pewnością chcą Państwo postawić na najlepsze rozwiązania w korzystnej cenie, dlatego polecamy wysokiej jakości biofiltr powietrza. Co to jest i jaką ma budowę? Działanie biofiltrów do oczyszczania powietrza opiera się na „pracy” mikroorganizmów. Od ich jakości i liczby zależy sprawność urządzenia. Opracowany przez bioArcus koncentrat bakteryjny DBC Plus, w postaci liofilizatu, do zaszczepiania i regeneracji złóż biofiltrów jest wszechstronnie przebadany pod kątem efektywności procesu immobilizacji bakterii na materiale wypełniającym biofiltr. Zaszczepione przed uruchomieniem mikroflorą biofiltry są gotowe do natychmiastowej pracy w instalacjach lub studzienkach i wymagają minimalnego okresu wpracowania.

Trudno zaprzeczyć, że wydajna biofiltracja jest jednym z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania powietrza, usuwania nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych związków. W miejscach, w których stężenia zanieczyszczeń oczyszczanych gazów mogą być toksyczne dla mikroorganizmów, wprowadza się wypełnienia z różnego rodzaju węgli aktywnych, chemiczne lub jonowymienne. Niezawodne rozwiązania od bioArcus, takie jak biofiltry do studzienek i instalacji hydraulicznych pomogą zagwarantować systemom czyszczącym wysoką wydajność.

Biofiiltry powietrza bioAcus sprawdzają się w:

  • Oczyszczaniu gazów złowonnych z substancji organicznych
  • Neutralizacji LZO (siarkowodoru, tioli, sulfidów i innych związków zawierających siarkę, amoniak, aminy).
biofiltr

Szeroka oferta produktów do biofiltracji pozwala na stosowanie w wielu miejscach:

  • Przepompownie ścieków
  • Studzienki kanalizacyjne
  • Oczyszczalni ścieków
  • Kompostownie
  • Sortownie odpadów

Wysokiej jakości biofiltry od bioArcus

Mamy nadzieję, że zdołaliśmy przybliżyć Państwu podstawowe informacje, które pomogą wybrać odpowiedni biofiltr. Budowa, działanie i zastosowanie tych nowatorskich rozwiązań to gwarancja wsparcia dla systemów kanalizacji. Wystarczy wybrać odpowiednie preparaty do studzienek. Produkty do oczyszczania powietrza od bioArcus sprawdzą się w oczyszczalniach, a także zakładach produkcyjnych i utylizacyjnych. Biofiltracja jest niezbędna dla komfortu pracy w wielu miejscach, dlatego warto postawić na udogodnienia najwyższej jakości.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z prezentowanymi w asortymencie artykułami do zwalczania nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych związków. Biofiltry od bioArcus o nowoczesnej budowie to wszystko, czego potrzeba do oczyszczania powietrza w studzienkach, kanalizacjach i systemach odprowadzających ścieki. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówień już teraz!

Biofiltry polecamy dla:

kategoria gospodarka odpadowa
kategoria zakłady utylizacyjne
kategoria oczyszczalnie ścieków
kategoria hodowla zwierząt
zakłady przetwórstwa i przemysłowe
kategoria kanalizacja

Przykładowe realizacje:
biofiltr wypełniony złożem
napełnianie bioflitra

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. *