Mobilne zamgławiacze

Urządzenia do wytwarzania barier antyodorowych, oczyszczania powietrza i likwidacji zapylenia w zmiennych warunkach i lokalizacjach

Mobilne zamgławiacze wentylatorowe wytwarzają mokre bądź suche bariery, na obszarach do 0,75 ha. Znajdą zastosowanie zarówno w zamkniętej kubaturze, jak i przestrzeni otwartej. Powietrzna lub wodna maszyna do zamgławiania nadaje się do pomieszczeń o każdej powierzchni – z powodzeniem można ją stosować w dużych przestrzeniach przemysłowych a także obiektach wymagających dezodoryzacji (oczyszczalnie ścieków, przepompownie, magazyny). Wysoka jakość i atrakcyjna cena wyróżniają każdy nasz zamgławiacz powietrzny bądź wodny – sprawdź naszą ofertę!

Maszyny emitujące dezynfekującą lub dezodoryzującą mgłę polecamy w przypadku:

  • Braku możliwości stałego podłączenia wody
  • tymczasowego występowania uciążliwości odorowej
  • zmiennego położenia źródła odorów
  • prowadzenia prac związanych z emisją odorów lub pyłów w zmiennych lokalizacjach
zamgławiacz mobilny - dysza

zamgławiacz mobilny RINO


Mobilne zamgławiacze typu RINO wytwarzają mokre bądź suche bariery. Wydajniejsze modele do wysoko- lub niskociśnieniowego zamgławiania mokrą mgłą wymagają stałego podłączenia wody. Z kolei te wytwarzające suchą mgłę działają w oparciu o sprężone powietrze.

Nasze mobilne zamgławiacze przemysłowe nadające się do pomieszczeń zamkniętych i terenów otwartych dają kilka możliwości montażu: na podstawie wyposażonej w koła, na ścianie lub na platformie dostosowanej do przestawienia wózkiem widłowym. Sprawdzają się szczególnie w dużych kubaturach i otwartych przestrzeniach.


Inne, niewielkie, ergonomiczne, odporne na różne czynniki zewnętrzne (w tym chemiczne) zamgławiacze do wytwarzania mokrej mgły typu XE ORSM. mogą być z łatwością przestawiane przez jedną osobę. Nie wymagają stałego podłączenia wody. Mają prostą, bezdyszową konstrukcję i mogą pracować w oparciu o wodę deszczową lub ze zbiorników przeciwpożarowych. Są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach, także w środowisku korozyjnym.
zamgławiacz mobilny XE ORSM

Najważniejsze zalety zamgławiaczy

Dlaczego wysokiej jakości maszyna do zamgławiania jest urządzeniem wartym polecenia? Przede wszystkim z uwagi na wydajność i skuteczność działania. Elektryczne zamgławiacze wodne i powietrzne do pomieszczeń przemysłowych pozwalają na efektywne i precyzyjne zdezynfekowanie i zamgławianie nawet dużych powierzchni. Emitowana przez nie mgła jest bezpieczna dla wszelkich materiałów i zabójcza dla odorów, co świadczy o jej uniwersalności. Również atrakcyjna cena zachęca do zakupu

Polecamy nasze mobilne urządzenia umożliwiające zamgławianie przestrzeni z uwagi na ich poręczność - można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Klientom poszukującym maksymalnie sprawnych w transporcie urządzeń polecamy lekkie modele o niewielkich rozmiarach.

Nasze mobilne urządzenia skutecznie usuwają zarówno potencjalnie niebezpieczne mikroorganizmy, np. patogeny czy grzyby, jak i odory. Prostota obsługi powoduje, że zamgławiacze przemysłowe i innego rodzaju mogą być użytkowane nawet przez osoby bez doświadczenia w tym zakresie. Jeżeli więc interesuje Cię solidny i funkcjonalny sprzęt zamgławiający do pomieszczeń i obszarów zewnętrznych, zamów nasz zamgławiacz. Atrakcyjna cena i wysoka jakość gwarantowane!


Zamgławiacze mobilne polecamy dla:

 
kategoria gospodarka odpadowa
kategoria kanalizacja
kategoria oczyszczalnie ścieków
kategoria zakłady utylizacyjne
 
 
kategoria hodowla zwierząt
kategoria biogazownie
zakłady przetwórstwa i przemysłowe
 

Przykładowe realizacje:

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. *