Mobilne zamgławiacze

Urządzenia do wytwarzania barier antyodorowych, oczyszczania powietrza i likwidacji zapylenia w zmiennych warunkach i lokalizacjach

Mobilne zamgławiacze wentylatorowe wytwarzają mokre bądź suche bariery, na obszarach do 0,75 ha. Znajdą zastosowanie zarówno w zamkniętej kubaturze, jak i przestrzeni otwartej.

Ich użycie polecamy w przypadku:

  • Braku możliwości stałego podłączenia wody
  • tymczasowego występowania uciążliwości odorowej
  • zmiennego położenia źródła odorów
  • prowadzenia prac związanych z emisją odorów lub pyłów w zmiennych lokalizacjach
zamgławiacz mobilny - dysza

zamgławiacz mobilny RINO


Mobilne zamgławiacze typu RINO wytwarzają mokre bądź suche bariery. Wydajniejsze modele do wysoko- lub niskociśnieniowego zamgławiania mokrą mgłą wymagają stałego podłączenia wody. Z kolei te wytwarzające suchą mgłę działają w oparciu o sprężone powietrze.

Nasze potężne, wielkoskalowe zamgławiacze, dają kilka możliwości montażu: na podstawie wyposażonej w koła, na ścianie lub na platformie dostosowanej do przestawienia wózkiem widłowym. Sprawdzają się szczególnie w dużych kubaturach i otwartych przestrzeniach.


Inne, niewielkie, ergonomiczne, odporne na różne czynniki zewnętrzne (w tym chemiczne) zamgławiacze do wytwarzania mokrej mgły typu XE ORSM. mogą być z łatwością przestawiane przez jedną osobę. Nie wymagają stałego podłączenia wody. Mają prostą, bezdyszową konstrukcję i mogą pracować w oparciu o wodę deszczową lub ze zbiorników przeciwpożarowych. Są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach, także w środowisku korozyjnym.
zamgławiacz mobilny XE ORSM

Zamgławiacze mobilne polecamy dla:

 
kategoria gospodarka odpadowa
kategoria kanalizacja
kategoria oczyszczalnie ścieków
kategoria zakłady utylizacyjne
 
 
kategoria hodowla zwierząt
kategoria biogazownie
zakłady przetwórstwa i przemysłowe
 

Przykładowe realizacje:

close

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO - OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI ORAZ INFORMACJE O NOWOŚCIACH.